Poznaj nas

Sklep ze Spiżarni Pierogarni Stary Młyn to miejsce, w którym sprzedajemy produkty sieci Pierogarni Stary Młyn.

Poznaj naszą bogatą ofertę online i ciesz się smakiem tradycji, wędrującej z naszej kuchni prosto na Twój stół!

 

 

Przenieśmy się na chwilę do świata Pierogarni Stary Młyn - miejsca, gdzie historia rodzinna przenika się z tradycją i miłością do doskonałego smaku.

W 2007 roku w sercu Torunia narodziło się marzenie, które przerodziło się w rzeczywistość - Pierogarnia Stary Toruń, dzieło rodziny Podlaszewskich, którzy włożyli całe serce i niezliczone godziny pracy, by restauracja stała się nie tylko miejscem, w którym serwuje się pierogi, ale przede wszystkim kwintesencją pasji i smaku.

Pierogowa marka nieustannie się rozwija, licząc aktualnie 6 lokali własnych w Toruniu, Gdańsku, Łodzi i Wrocławiu oraz 3 lokale franczyzowe w Poznaniu, Bydgoszczy i Kaliszu.

Naszą misją jest budowanie miejsca, w którym każdy Gość jest wyjątkowy, a każda wizyta jest pełna ciepła i przytulności - tak, jak u Babci.

Kolejnym pierożkiem w rodzinie stała się marka Ze Spiżarni Pierogarni Stary Młyn. Jest to zarówno sklep stacjonarny, jak i online. To tu dostępne są przepyszne pierogi, gotowe dania, zupy i przetwory sprzedawane w słoikach. Wszystkie te wyroby są przygotowywane tradycyjną metodą, ręcznie, bez zbędnych dodatków czy barwników.

Pragniemy udowodnić, że gotowe posiłki mogą być równie smaczne, zdrowe i autentyczne jak te przygotowywane w domu. Nasze fundamenty to tradycja, najwyższa jakość i niepowtarzalny smak, a nad tym wszystkim czuwają prawdziwe Babcie.

Najnowszym punktem sprzedaży naszych wyrobów jest wyjątkowy Foodtruck - PierogoBus, oferujący Spiżarniane produkty na wyciągnięcie ręki.

To jednak nie koniec pierogowej podróży… Poznaj nasze marki i historię o smaku, tradycji i miłości do jedzenia na stronie www.pierogarnie.com.

 

Poznajmy się